PSR105-600-70 ( 55 kW )
Stok Kodu : 1SFA896115R7000
53.631,91 TL + KDV
21.452,77 TL + KDV
Kredi kartına 0 taksit imkanı
PSR105-600-70 (55 kW) (1SFA896115R7000)
Teknik
  • Katalog Açıklaması: PSR105-600-70 Softstarter - 105 A - 208 ... 600 V AC
  • Nominal Çalışma Gerilimi: 208 ... 600 V AC
  • Nominal Kontrol Besleme Gerilimi (Us): 100 ... 240 V AC
  • Nominal Kontrol Devresi Gerilimi (Uc): 24 V DC
  • Nominal Frekans (f): 50/60 Hz
  • Ana Devre 50 / 60 Hz
  • Nominal Çalışma Gücü - Hat İçi Bağlantı (Pe): (400 V) 55 kW
  • (500 V) 55 kW
  • Nominal Çalışma Akımı - Hat Bağlantısı (Ie): 105 A
  • Hizmet Faktörü Yüzdesi: 100 %
  • Aşırı Yükleme Koruması: Önerilen MS495 80 ... 100
  • Entegre Elektronik Aşırı Yük: Hayır
  • Ayarlanabilir Nominal Motor Akımı (Ie): Hayır
  • Maksimum Nominal Akımda Başlatma Kapasitesi (Ie): 6saniye için 4xIe
  • Rampa Zamanı: 0 ... 20 saniye [zaman birimi]
  • 1... 10 saniye [zaman birimi]
  • Başlatma Sırasında Başlangıç Gerilimi: % 40 ... 70
  • Kademeli Gerilim Özel Rampası: % 100 ... 60
  • Akım Sınırlama Fonksiyonu: Hayır
  • İç Delta Bağlantısı için Anahtar: Hayır
  • Sinyal Rölesini Çalıştırır: Evet
  • By-pass Sinyal Rölesi: Evet
  • Arıza Sinyali Rölesi: Hayır
  • Aşırı Yük Sinyal Rölesi: Hayır
  • Sinyal Göstergesi Tamamlandı Başlatma Rampası (LED): Yeşil
  • Sinyal Göstergesi Başlatmaya Hazır/Beklemede AÇIK (LED): Yeşil
  • R (LED) Çalışan Sinyal Göstergesi: Yeşil
  • Yukarı / Aşağı Hızlanma Sinyal Göstergesi (LED): Yeşil
  • 7 saniye boyunca 3,5 * Ie’de Saat Başına Başlatma Sayısı % 50 AÇIK Süresi% 50 KAPALI Süresi: 10
  • İletişim: FiledBusPlug (İsteğe Bağlı)
  • Koruma Derecesi: IP10
  • Terminal Tipi: Ana Devre: Barlar
  • Bağlantı Kapasitesi Ana Devresi: Rijit 1x 10 ... 95 mm²
  • Rijit 2 x 6 ... 35 mm²
  • Kapasite Kontrol Devresinin Bağlanması: 1 x 0,75 ... 2,5
  • 2 x 0,75 ... 2,5 mm²
  • Rijit 1 x 0.75 ... 2.5 mm²
  • Rijit 2 x 0.75 ... 1.5 mm²
  • Kapasitesi Besleme Devresinin Bağlanması: Rijit 1x0.75 ... 2.5 mm²
  • Sıkma Torku: Kontrol Devresi 0.6 N · m
  • Ana Devre 8 N · m
  • Besleme Devresi 0.6 N · m
  • Ürün Ana Tipi: PSR105
  • İşlev: Gerilim rampası ile yumuşak başlangıç
  • Voltaj rampası ile yumuşak durdurma
Boyutlar
  • Ürün Net Genişliği: 180 mm
  • Ürün Net Yüksekliği: 220 mm
  • Ürün Net Derinliği / Uzunluğu: 70 mm
  • Ürün Net Ağırlığı: 2,1 kg
Çevre
  • Ortam Hava Sıcaklığı: Çalışma -25 ... +60 ° C
  •  Depolama -40 ... +70 ° C
  • Koruma Derecesi: IP10
RoHS Durumu: 18 Ağustos 2005 tarihli ve 2002/95/EC sayılı AB Direktifi ve değişikliğine uygun olarak
Yumuşak Yolverici PSR105-600-70, geniş bir çalışma voltaj aralığı olan 208 ila 600 V AC'de, 105 A'ye kadar maksimum nominal çalışma akımına sahip bir üründür. Kontrol voltajı ise 50/60 Hz frekansta 100 ila 240 V AC arasındadır. PSR, voltaj rampası kullanarak iki fazlı yumuşak başlatma ve durdurma özelliğine sahiptir. Dahili bypass özelliği, enerji tasarrufu ve kolay kurulum sağlar.
PSR serisi, temel işlevselliğe ve değerlere sahip en kompakt yumuşak yolvericilerden biridir. 3 ila 105 A arasındaki nominal akımlar için uygun olan bu ürünler, küçük üç fazlı motorlar için idealdir ve saatte 100'e kadar başlatma yönetebilme kapasitesine sahiptir. Yaygın uygulama alanları arasında pompalar, fanlar, kompresörler ve konveyör sistemleri bulunmaktadır.