E214-25-202
Stok Kodu : 2CCA703031R0001
4.958,20 TL + KDV
1.338,74 TL + KDV
Kredi kartına 0 taksit imkanı
AÇIKLAMA:
Genişletilmiş Ürün Tipi:E214-25-202
Ürün kimliği:2CCA703031R0001
EAN:7612270938766
Boyutlar
Ürün Net Genişliği:18 mm
Ürün Net Yüksekliği:85 mm
Ürün Net Uzunluğu:68 mm
Ürün Net Derinliği / Uzunluğu:67.5 mm (milimetre)
Ürün Net Ağırlığı:87 g
Çevre
RoHS Durumu:AB Direktifi 2002/95 / EC uyarınca 18 Ağustos 2005 ve değişiklik
Ek bilgi
Koruma derecesi:IP20
Yardımcı Kontak Sayısı CO (SPDT):2
Kutup sayısı:2
Ana Kontak Sayısı NC:0
Ana Kontak Sayısı NO:0
Sunulan Seçenekler:2 CO
Güç kaybı:0,5 W
Ürün Ana Tipi:E214
Ürün adı:Grup Anahtarı
Anma Akımı (I n ):25 A
Anma Gerilimi (U r ):Minimum 24 V
Nominal Çalışma Gerilimi:250 V