E213-25-002
Stok Kodu : 2CCA703046R0001
3.339,64 TL + KDV
901,93 TL + KDV
Kredi kartına 0 taksit imkanı
AÇIKLAMA:
Genel bilgi
Genişletilmiş Ürün Tipi: E213-25-002
Ürün kimliği: 2CCA703046R0001
EAN: 7612270938728
Boyutlar
Ürün Net Genişliği: 18 mm
Ürün Net Yüksekliği: 85 mm
Ürün Net Uzunluğu: 68 mm
Ürün Net Derinliği / Uzunluğu: 67.5 mm (milimetre)
Ürün Net Ağırlığı: 87 g
Çevre
RoHS Durumu: AB Direktifi 2002/95 / EC uyarınca 18 Ağustos 2005 ve değişiklik
Ek bilgi
Koruma derecesi: IP20
Yardımcı Kontak Sayısı CO (SPDT): 2
Kutup sayısı: 2
Ana Kontak Sayısı NC: 0
Ana Kontak Sayısı NO: 0
Sunulan Seçenekler: 2 CO
Güç kaybı: 0,32 W
Ürün Ana Tipi: E213
Ürün adı: Anahtar üzerinde değişiklik
Anma Akımı (I n ): 25 A
Anma Gerilimi (U r ): Minimum 24 V
Nominal Çalışma Gerilimi: 250 V