E213-25-001
Stok Kodu : 2CCA703041R0001
1.889,30 TL + KDV
509,97 TL + KDV
Kredi kartına 0 taksit imkanı
AÇIKLAMA:
Genel bilgi
Bazı Ürün Tipi : E213-25-001
Ürün kimliği: 2CCA703041R0001
EAN: 7612270938711
Boyutlar
Ürün Net Genişliği: 9 mm
Ürün Net Yüksekliği : 85 mm
Ürün Net Uzunluğu: 93 mm
Ürün Net Derinliği / Uzunluğu: 67.5 mm (milimetre)
Ürün Net Ağırlığı: 44 g
Çevre
RoHS Durumu: AB Direktifi 2002/95 / EC içindir 18 Ağustos 2005 ve seçenekleri
Ek bilgi
Koruma derecesi: IP20
Yardımcı Kontak Sayısı CO (SPDT): 1
Kutup sayısı: 1
Ana Kontak Sayısı NC: 0
Ana Kontak Sayısı NO: 0
Sunulan tasarlamak : 1 CO
Güç kaybı: 0,88 W
Ürün Ana Tipi: E213
Ürün adı: Anahtar üzerinde çalışır
Anma Akımı (I n): 25 A
Anma Gerilimi (U r): Minimum 24 V
Nominal Çalışma Gerilimi: 250 V