E214-25-101
Stok Kodu : 2CCA703026R0001
2.589,90 TL + KDV
699,54 TL + KDV
Kredi kartına 0 taksit imkanı
AÇIKLAMA:
Genel bilgi
Genişletilmiş Ürün Tipi: E214-25-101
Ürün kimliği: 2CCA703026R0001
EAN: 7612270938759
Boyutlar
Ürün Net Genişliği: 9 mm
Ürün Net Yüksekliği: 85 mm
Ürün Net Uzunluğu: 93 mm
Ürün Net Derinliği / Uzunluğu: 67.5 mm (milimetre)
Ürün Net Ağırlığı: 44 g
Çevre
RoHS Durumu: AB Direktifi 2002/95 / EC uyarınca 18 Ağustos 2005 ve değişiklik
Ek bilgi
Koruma derecesi: IP20
Yardımcı Kontak Sayısı CO (SPDT): 1
Kutup sayısı: 1
Ana Kontak Sayısı NC: 0
Ana Kontak Sayısı NO: 0
Sunulan Seçenekler: 1 CO
Güç kaybı: 0,88 W
Ürün Ana Tipi: E214
Ürün adı: Grup Anahtarı
Anma Akımı (I n ): 25 A
Anma Gerilimi (U r ): Minimum 24 V
Nominal Çalışma Gerilimi: 250 V