S800-SOR24 ( Açma Bobini )
Stok Kodu : 2CCS800900R0191
6.875,75 TL + KDV
1.856,61 TL + KDV
Kredi kartına 0 taksit imkanı
Genişletilmiş Ürün Tipi:S800-SOR24
Ürün kimliği:2CCS800900R0191
EAN:7612271208318
Katalog Açıklaması:S800-SOR24 Şönt çalıştırma sürümü
Uzun Açıklama:S800-SOR24 Şönt çalışma serbest bırakma 24 V AC / DC
Sipariş verme
EAN:7612271208318
Minimum sipariş miktarı:1 parça
Gümrük Tarife numarası:85389040
Boyutlar
Ürün Net Genişliği:27 mm
Ürün Net Yüksekliği:95 mm
Ürün Net Uzunluğu:27 mm
Ürün Net Derinliği / Uzunluğu:82,5 mm
Ürün Net Ağırlığı:150 g
Konteyner Bilgileri
Paket Seviye 1 Birimleri:kutu 1 parça
Paket Düzeyi 1 Genişliği:105 mm
Paket Seviye 1 Yüksekliği:99 mm
Paket Seviye 1 Derinliği / Uzunluğu:35 mm
Paket Seviyesi 1 Brüt Ağırlık:170 g
Paket Seviye 1 EAN:7612271208318
Çevresel
RoHS Durumu:2011/65 / EU sayılı AB Direktifi uyarınca
EK BİLGİ
Frekans ( f ):50/60 Hz
Güç kaybı:
16,6 W
17 V · A
Ürün Ana Tipi:S800-SOR
Ürün adı:Şant çalıştırma serbest bırakma
Anma Kontrol Besleme Gerilimi (U s ):
(50 Hz) 24 ... 24 V
(50 Hz) 24 ... 24 V
(60 Hz) 24 ... 24 V
(60 Hz) 24 ... 24 V
(DC) 24 ... 24 V
( DC) 24 ... 24 V
Anma Gerilimi (U r ):24 V
Anma Çalışma Gerilimi:24 V