PSE45-600-70 ( 22 kW )
Stok Kodu : 1SFA897105R7000
50.297,89 TL + KDV
20.119,16 TL + KDV
Kredi kartına 0 taksit imkanı
PSE45-600-70 ( 22 kW )(1SFA897105R7000)
Teknik
  • Katalog Açıklaması: PSE45-600-70 Softstarter - 45 A - 208 ... 600 V AC
  • Nominal Çalışma Gerilimi: 208 ... 600 V AC
  • Nominal Kontrol Besleme Gerilimi (Us): 100 ... 250 V AC
  • Nominal Kontrol Devresi Gerilimi (Uc): 24 V DC
  • Nominal Frekans (f): 50/60 Hz
  • Ana Devre 50 / 60 Hz
  • Nominal Çalışma Gücü - Hat İçi Bağlantı (Pe): (400 V) 22 kW
  • Nominal Çalışma Akımı - Hat Bağlantısı (Ie): 45 A
  • Hizmet Faktörü Yüzdesi: 100 %
  • Aşırı Yükleme Koruması: Yerleşik Elektronik Aşırı Yük Koruması
  • Entegre Elektronik Aşırı Yük: Evet
  • Ayarlanabilir Nominal Motor Akımı (Ie): %30…100
  • Maksimum Nominal Akımda Başlatma Kapasitesi (Ie): 10 saniye için 4xIe
  • Rampa Zamanı: 0 ... 30 saniye [zaman birimi]
  • 1... 30 saniye [zaman birimi]
  • Başlatma Sırasında Başlangıç Gerilimi: % 30 ... 70
  • Kademeli Gerilim Özel Rampası: Hayır
  • Akım Sınırlama Fonksiyonu: 1.5…7xIe
  • İç Delta Bağlantısı için Anahtar: Hayır
  • Sinyal Rölesini Çalıştırır: Evet
  • By-pass Sinyal Rölesi: Evet
  • Arıza Sinyali Rölesi: Evet
  • Aşırı Yük Sinyal Rölesi: Evet
  • Analog Çıkışlar: 4…20 mA
  • Sinyal Göstergesi Tamamlandı Başlatma Rampası (LED): Yeşil
  • Sinyal Göstergesi Başlatmaya Hazır/Beklemede AÇIK (LED): Yeşil
  • R (LED) Çalışan Sinyal Göstergesi: Yeşil
  • Yukarı / Aşağı Hızlanma Sinyal Göstergesi (LED): Yeşil
  • Sinyal Gösterge Koruması (LED): Sarı
  • Sinyal Gösterge Arızası (LED): Kırmızı
  • 7 saniye boyunca 3,5 * Ie’de Saat Başına Başlatma Sayısı % 50 AÇIK Süresi% 50 KAPALI Süresi: 10
  • İletişim: Modbus-RTU
  • Koruma Derecesi: IP00
  • Terminal Tipi: Vidalı Terminaller
  • Bağlantı Kapasitesi Ana Devresi: Delik Çapı 8,5 mm
  • Rijit 1/2 x 2,5 ... 70 mm²
  • Genişlik ve Kalınlık 17,5x5 mm
  • Kapasite Kontrol Devresinin Bağlanması: Rijit 1 x 2.5 mm²
  • Rijit 2 x 1.5 mm²
  • Kapasitesi Besleme Devresinin Bağlanması: Rijit 1x 2.5 mm²
  • Sıkma Torku: Kontrol Devresi 0.5 N · m
  • Ana Devre 9 N · m
  • Besleme Devresi 0.5 N · m
  • Ürün Ana Tipi: PSE45
  • İşlev: Tork kontrolü ile yumuşak başlangıç
  • Voltaj rampası ile yumuşak başlangıç
  • Tork kontrollü yumuşak durdurma
  • Voltaj rampası ile yumuşak durdurma
  • Hızlı başlangıç
  • Seri başlangıç
  • Akım limiti
  • Ters başlat (harici kontaktörler)
  • Otomatik yeniden başlatma
  • Olay günlüğü
Boyutlar
  • Ürün Net Genişliği: 90 mm
  • Ürün Net Yüksekliği: 245 mm
  • Ürün Net Derinliği / Uzunluğu: 184 mm
  • Ürün Net Ağırlığı: 2,5 kg
Çevre
  • Ortam Hava Sıcaklığı: Çalışma -25 ... +60 ° C
  • Depolama -40 ... +70 ° C
  • Koruma Derecesi: IP00
  • RoHS Durumu: 2011/65/EU AB Direktifi ve 22 Temmuz 2019 tarihli 2015/863 Değişikliği uyarınca
Uzun Açıklama: PSE45-600-70 yumuşak yol verici, endüstriyel elektrik sistemlerinde kullanılmak üzere tasarlanmış yüksek performanslı bir cihazdır. 208 ila 600 V AC çalışma voltajı aralığında operasyonel olan bu cihaz, maksimum 45 A nominal çalışma akımına sahiptir. Kontrol voltajı ise 50/60 Hz frekansında 100 ila 250 V AC arasında değişen bir aralıktadır.
ABB’nin Hangi Soft Starter Serisini Seçmelisiniz?
Seri    Akım Aralığı    Gerilim Aralığı
PSR    1-105 A    208-600 V
PSE    6-370 A    208-600 V
PSTX    9-1250 A    208-600/690 V
Uygun Soft Starter Ürün Seçimi Nasıl Yapılır?
Soft Starter Ürün Seçiminin İnce Ayarı Hangi Kriterlere Göre Yapılır?
Soft Starter Nerede Kullanılır?
Normal şart yol verme uygulamalarında;
•    Kompresörler,
•    Pompalar,
•    Kısa konveyörler bulunurken,
Ağır şart yol verme durumlarında ise;
•    Fanlar,
•    Kırıcılar,
•    Mikserler,
•    Uzun konveyörler,
•    Değirmenler yer alır.
ABB PSE Serisi: Yeni Standartları Belirliyor
ABB PSE Serisi: Pompalar İçin Yenilikçi Koruma ve Performans Arttırıcı Özellikler
ABB PSE Serisi: Kurulum Kolaylığı ve Verimliliği İçin Yenilikçi Tasarım
ABB PSE Serisi: Su Hasarlarını Önleyen Tork Kontrolü İle Pompa Sistemlerinde Güvenliğinizi Sağlayın'
ABB PSE Serisi: Kolay Kontrol ve İşletme İçin Dijital Giriş Özellikleri
PSE Serisi, başlatma, durdurma ve reset işlemleri için dijital giriş özellikleri sunar. Bu özellik, PSE'nin dahili 24 V DC kaynağını kullanan dijital girişler aracılığıyla kontrol edilebilir. Buton ve röle devresi kurmaya gerek kalmadan, kolayca başlatma ve durdurma işlemleri gerçekleştirilebilir. Bu özellik, kullanıcıların kurulum sürecini basitleştirirken aynı zamanda işletme süreçlerini daha verimli hale getirir.