OT630E04CP
Stok Kodu : 1SCA022785R6130
94.612,14 TL + KDV
33.114,25 TL + KDV
Kredi kartına 0 taksit imkanı
GENEL BİLGİ
Genişletilmiş Ürün Tipi:OT630E04CP
Ürün kimliği:1SCA022785R6130
EAN:6417019255972
Boyutlar
Ürün Net Genişliği:376 mm
Ürün Net Yüksekliği:250 mm
Ürün Net Derinliği / Uzunluğu:280 mm
Ürün Net Ağırlığı:
18,51 kg
40,81 lb
Teknik
Anma Çalışma Akımı AC-21A (I e ):
(380 ... 415 V) 630 A
(500 V) 630 A
(690 V) 630 A
Anma Çalışma Akımı AC-22A (I e ):
(380 ... 415 V) 630 A
(500 V) 630 A
(690 V) 630 A
Anma Çalışma Akımı AC-23A (I e ):
(380 ... 415 V) 630 A
(500 V) 630 A
(690 V) 630 A
Anma Çalışma Akımı AC-31B (I e ):(380 ... 415 V) 630 A
Anma Çalışma Akımı AC-33B (I e ):(380 ... 415 V) 630 A
Anma Çalışma Gücü AC-23A (P e ):
(380 ... 415 V) 355 kW
(500 V) 400 kW
(690 V) 630 kW
Konvansiyonel Serbest Hava Termal Akımı (I th ):q = 40 ° C 630 A
Konvansiyonel Termal Akım (I the ):Tamamen Kapalı 630 A
Anma Darbe Dayanım Gerilimi (U imp ):12 kV
Anma Yalıtım Gerilimi (U i ):1000 V
Anma Çalışma Gerilimi:1000 V
Kısa Süreli Anma Dayanım Akımı (I cw ):1 s 20 kiloamper rms için
Güç kaybı:25 W
Kirlilik derecesi:3
Sap Rengi:Siyah
Kulp Tipi:Kulp ve şaft dahildir
Dördüncü Kutup Pozisyonu:Sağ Taraf
Dördüncü Kutup Tipi:Anahtarlı - Eşzamanlı İşlev
Anahtarlar Çalışma Mekanizması:Anahtarın Sonundaki Mekanizma
04 (Sol Taraf)
Aşamalar Arası Mesafe:Standart
Hat Terminallerinin Konumu:Yukarıdan İçeri - Alttan Dışarıya, Alttan İçeri - Üstten Dışarı
Çalışma modu:Önden işletilen
Montaj tipi:Taban montajı
Kutup sayısı:4
Koruma derecesi:Ön IP20
Terminal Genişliği:40 mm