OT125F4N2
Stok Kodu : 1SCA105051R1001
6.407,07 TL + KDV
2.242,74 TL + KDV
Kredi kartına 0 taksit imkanı
GENEL BİLGİ
Genişletilmiş Ürün Tipi:OT125F4N2
Ürün kimliği:1SCA105051R1001
EAN:6417019391816
Boyutlar
Ürün Net Genişliği:96,5 mm
Ürün Net Yüksekliği:100 mm
Ürün Net Derinliği / Uzunluğu:74 mm
Ürün Net Ağırlığı:0,49 kg
Teknik
Anma Çalışma Akımı AC-21A (I e ):
(380 ... 415 V) 125 A
(500 V) 125 A
(690 V) 125 A
Anma Çalışma Akımı AC-22A (I e ):
(380 ... 415 V) 125 A
(500 V) 125 A
(690 V) 125 A
Anma Çalışma Akımı AC-23A (I e ):
(380 ... 415 V) 90 A
(500 V) 70 A
(690 V) 50 A
Anma Çalışma Gücü AC-23A (P e ):
(220 ... 240 V) 22 kW
(400 ... 415 V) 45 kW
(500 V) 45 kW
(690 V) 45 kW
Konvansiyonel Serbest Hava Termal Akımı (I th ):q = 40 ° C 125 Bir
Konvansiyonel Termal Akım (I the ):Tamamen Kapalı 125 A
Anma Darbe Dayanım Gerilimi (U imp ):8 kV
Anma Yalıtım Gerilimi (U i ):acc. IEC / EN 60664-1 750 V'a göre
Anma Çalışma Gerilimi:Ana Devre 750 V
Anma Kısa Devre Yapma Kapasitesi (I cm ):(690 V) 3,6 kA
Kısa Süreli Anma Dayanım Akımı (I cw ):1 sn için 2,5 kA
Güç kaybı:Kutup Başına 6,3 W Nominal Çalışma Koşullarında
Kirlilik derecesi:3
Kulp Tipi:Topuz
Kolu ve mil dahil değildir
Dördüncü Kutup Pozisyonu:Sağ Taraf
Dördüncü Kutup Tipi:Anahtarlı - Eşzamanlı İşlev
Anahtarlar Çalışma Mekanizması:Anahtarın Üstündeki Mekanizma
Aşamalar Arası Mesafe:Standart
Hat Terminallerinin Konumu:
Yukarıdan İçeri - Aşağıdan Dışa
Alttan İçeri - Üstten Dışarı
Çalışma modu:Önden işletilen
Standartlar:IEC 60947-3
Özel fonksiyonlar:Hayır
Montaj tipi:Taban montajı
Kutup sayısı:4
Kablo Kesiti:Cu 10 ... 70 mm²
Koruma derecesi:Ön IP20
Terminal Tipi:Vidalı Klemensler
Sıkma Torku:acc. IEC 60947-1 6 N · m
Mekanik Dayanıklılık:20.000
Kilit tipi:Hayır
Teknik UL / CSA
Maksimum Çalışma Gerilimi UL / CSA:600 V
Beygir Gücü Derecesi UL / CSA:
(UL 200 V'ye göre) 25 Hp
(UL 480 V'ye göre) 50 Hp
(UL 240 V'ye göre) 30 Hp
(UL 208 V'ye göre) 25 Hp
(UL 600 V'ye göre) 50 Hp
Amper Derecesi UL / CSA:100 A