ACS880-01-363A-3 ( 200 kW )
Stok Kodu : 3AUA0000108037
379.391,20 TL + KDV
Kredi kartına 0 taksit imkanı
Boyutlar
Ürün Net Yüksekliği: 955 mm
Ürün Net Uzunluğu: 412 mm
Ürün Net Genişliği: 380 mm
Teknik
Muhafaza Sınıfı: IP21
Frekans (f): 50/60 Hz
Giriş Voltajı (U inç): 380… 415 V
Montaj tipi: Duvara monte
Faz Sayısı: 3
Çıkış Akımı, Ağır Hizmet Kullanımı: 293 A
Çıkış Akımı, Hafif Aşırı Yük Kullanımı: 345 A
Çıkış Akımı, Normal Kullanım: 363 A
Çıkış Gücü, Ağır Kullanım: 160 kW
Çıkış Gücü, Hafif Aşırı Yük Kullanımı: 200 kW
Çıkış Gücü, Normal Kullanım: 200 kW